INFOLINKA: 739 012 299

Financování

Vybrat si správnou nemovitost, kde člověk stráví podstatnou část svého života je opravdu nelehký úkol, který jste však výběrem bytu v našem projektu již úspěšně zvládly:-). Tím to ale zdaleka nekončí a my si uvědomujeme, jak je pro Vás důležité, abyste mohli dosáhnout na nejlepší možnou hypotéku na trhu a splnit si svůj sen o perfektním bydlení, a tak jsme pro Vás připravili nadstandardní hypoteční nabídku, u které si troufáme tvrdit, nemá na trhu obdoby.
Celý hypoteční proces vyřídíme za Vás prostřednictvím našeho hypotečního poradce, který má zkušenosti na trhu hypoték již více než 10 let s ročním obratem větším než 200.000.000,- Kč a díky tomu Vám může nabídnout lepší úrokové sazby a zajistit nejvýhodnější podmínky u více než 10ti bank v České republice, nebo všech 5ti stavebních spořitelen, takže si můžete vybrat peněžní ústav dle svých preferencí.
Hypoteční poradenství řešíme tzv. "na klíč", kdy po dodání požadovaných dokumentů z Vaší strany za Vás již vše další vyřídíme až k podpisu úvěrových smluv. Ani po úspěšném vyřízení hypotéky se o Vás nepřestaneme starat a pokud budete potřebovat půjčku na vybavení bytu nebo v budoucnu např. hypotéku refinancovat, budeme Vám pořád k dispozici.


Platební postup :
a) Platba – 10% z kupní ceny bytu – rezervační poplatek splatný při podpisu rezervační smlouvy.
b) Platba – 50% z kupní ceny bytu – úhrada při zavkladování rozestavěné bytové jednotky do katastru nemovitostí s tím, že k požadavku kupujícího lze k dané jednotce zřídit zástavní právo ve prospěch jeho osoby či banky poskytující úvěr na úhradu kupní ceny.
c) Platba – 40% z kupní ceny bytu – úhrada při podpisu kupní smlouvy a podání návrhu na povolení vkladu vlastnického práva dle kupní smlouvy ve prospěch kupujícího do katastru nemovitostí.